rychtownia

Twoje Wymarzone Wnętrze

[email protected]
+48 609 669 369

„STRZAŁ W DZIESIĄTKĘ”

Tak w największym skrócie możemy podsumować naszą współpracę ze Studiem Architektury Wnętrz „rychtownia”. Decyzja o zleceniu projektu specjalistom była dla nas oczywista.

Nie mieliśmy bowiem pomysłu na wykończenie dużego pomieszczenia, które miało stać się wymarzoną, dużą łazienką na poddaszu. Już podczas pierwszego spotkania z Panią Anetą wiedzieliśmy, że to profesjonalistka w każdym calu: służyła fachową poradą, długo wypytywała o nasze oczekiwania i poprosiła nas o przygotowanie tzw. listy inspiracji.

Uwzględniając nasze nieco odmienne gusty, zaprojektowała piękne wnętrze – pokój kąpielowy z odrobiną luksusu. Na każdym etapie realizacji pani architekt służyła pomocą i zawsze znajdowała czas, by np. konsultować projekt z poszczególnymi wykonawcami. Podczas prac konieczne okazało się wprowadzenie kilku zmian, ale i na to Pani Aneta znalazła rozwiązanie.

Dziękujemy za mile spędzony czas. Otrzymaliśmy wiele cennych porad i wskazówek dotyczących urządzania wnętrz. Jesteśmy bardzo zadowoleni i już zleciliśmy Pani Anecie kolejne zadanie, z którego – tu nie mamy wątpliwości – wywiąże się na szóstkę „

Magda i Andrzej M.

Kęty | Andrychów | Wadowice  – Projektowanie Wnętrz

Gorąco polecam. Pani Aneta wykonała nam kilka projektów i jesteśmy bardzo zadowoleni.” – Sonia i Tomasz D.

„JESZCZE TU WRÓCĘ”

„Do Studia Rychtownia wracam po kilku latach. Nowe pomysły, nowe wyzwania i po raz kolejny ogromne zaskoczenie, konkretnie, rzeczowo. Projekt dopracowany w każdym szczególe, zgodnie z moimi budżetowymi oczekiwaniami i wizją tego jak ma wyglądać moje „gniazdko”. Jeszcze tu wrócę, na pewno. Polecam i będę polecała z czystym sumieniem. Dziękuję Pani Anetko”

Małgorzata O.

| Oświęcim | Bielsko Biała | Bulowice – Architekt Wnętrz

Polecamy studio RYCHTOWNIA!!!

Pełen profesjonalizm. Pani Anetka zawsze służy pomocą, indywidualnie podchodzi do klienta poświęcając mu mnóstwo czasu, dba o każdy szczegół projektu i prezentuje kilka wersji, tak aby klient mógł wybrać "ten najbardziej zachwycający". Jesteśmy bardzo zadowoleni i korzystamy codziennie z wnętrza zaprojektowanego przez Studio Architektury Wnętrz "rychtownia" 🙂

Małgorzata O. FACEBOOK

Jestem bardzo zadowolony z Żoną

"Kontakt przypadkowy - wyszukany po prostu w internecie - realizacja to już pełen profesjonalizm wynikający z dokładnego poznania oczekiwań klijenta. Dzięki niesamowitemu wyczuciu stylu i dbaniu o każdy detal stworzyła projekt, który spełnił nasze oczekiwania w 100%. Ponad to Pani Aneta bardzo cierpliwie doradzała na każdym etapie i służyła swoją pomocą.``

Marcin B. FACEBOOK

Profesjonalizm w każdym calu!

Projekt idealnie wpasowany w nasz gust - Pani Aneta uwzględniła wszystkie nasze oczekiwania a efekt wprost je przerósł 😉 Jesteśmy BARDZO zadowoleni z efektu i polecamy Rychtownię każdemu, kto szuka projektanta uważnego, skrupulatnego i z dobrym gustem 😉 Co więcej, zaproponowane przez Panią Agatę rozwiązania są przystępne cenowo i aby je zrealizować nie trzeba podróżować za elementami wyposażenia po całym świecie 😉 A efekt i tak jest... światowy 😜 PANI ANETKO, DZIĘKUJEMY ZA PIĘKNY PROJEKT !

Milena B. FACEBOOK

„POŚWIĘCA CAŁĄ UWAGĘ KLIENTOWI”

„Pani Aneta jest bardzo profesjonalną projektantką o dobrym guście. Poświęca całą uwagę klientowi uwzględniając w projekcie jego życzenia. Jest to osoba rzetelną, terminowo wywiązująca się ze swoich obowiązków. Zdecydowanie polecam.”

Mariola S.

| Dankowice | Inwałd | Kozy | – Aranżacja Salonu

„Polecamy każdemu!! Dzięki Pani Anecie nasza wymarzona kuchnia nabrała kształtu. Pełen profesjonalizm i bardzo dobre podejście do klienta. Dziękujemy bardzo !!!” – Marta M.

„BYŁA TO MOJA NAJLEPSZA DECYZJA”

„Z przyjemnością piszę opinie, ponieważ jestem zadowolona ze współpracy z pracownią „Rychtownia” i Panią Anetą, którą cenię za jej duży profesjonalizm. Zaangażowanie, elastyczność, wsłuchanie się w potrzeby klienta i dostosowanie do jego oczekiwań plus dużo eksperckich rad i propozycje nowości występujące aktualnie na rynku dotyczących wykończenia wnętrz – tak krótko można scharakteryzować współpracę z „RYCHTOWNIĄ”.

Projekt to nie tylko kilka godzin spotkań w pracowni, to również wymiana e-mailowa w różnych godzinach, wspólne spotkania w sklepach celem wyboru materiałów, jak również doradztwo na miejscu w trakcie trwania inwestycji. W moim przypadku nie miałam pomysłu na remont i postanowiłam oddać to w ręce fachowca, i była to moja najlepsza decyzja, jaką podjęłam w sprawie remontu mieszkania.

Miałam przyjemność zatrudnić Panią Anetę do zrobienia projektu mojego mieszkania. Już wstępny projekt zrobił na mnie ogromne wrażenie. Rozwiązania i pomysły, które zostały zaproponowane były bardzo ciekawe i zostały wykorzystane w trakcie realizacji inwestycji. Jestem zadowolona ze współpracy. Jeżeli w przyszłości będę znowu urządzać mieszkanie projekt powierzę „Rychtowni”. Polecam wszystkim. :)”

Ewa R.

| Łazy | Malec | Osiek |

„Profesjonalne podejście do klienta. Pani Aneta stanęła na wysokości zadania. Jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni z projektu naszego mieszkania. Warto skorzystać z usług projektowych tego biura.” Paweł K.

„JESTEM BARDZO ZADOWOLONA ZE WSPÓŁPRACY!”

„O Rychtowni dowiedziałam się z baneru:) Potem nazwa pracowni mignęła u Stolarza…. zerknęłam na stronę… Projekty Rychtowni zachwyciły mnie przede wszystkim harmonijnym zestawieniem kolorów i ciekawym rozplanowaniem funkcji. Z ogromną przyjemnością co jakiś czas podpatrywałam kolejne projekty. Aż przyszła pora i na nas;) P. Aneta z zespołem zaprojektowała elektrykę do naszego domu. Wszystkie nasze pomysły i sugestie zostały zręcznie ujęte w projekcie. Dodatkowo P. Aneta podrzuciła kilka ciekawych i funkcjonalnych rozwiązań – otrzymaliśmy fajnie pomyślany, dobry plan. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy! – bardzo dziękuję!”

Magdalena M.

|  Żywiec |  Katowice |  Pszczyna |  Tychy – Aranżacja Kuchni

Pełen profesjonalizm i najwyższa jakość usług. Projekt kuchni spełnił nasze oczekiwania. Duży plus za komunikację i wsłuchiwanie się w potrzeby klienta, staranność, otwartość na nasze pomysły i przedstawienie różnych opcji do wyboru. Dziękujemy i polecamy!” – Agnieszka i Michał

„INDYWIDUALNIE PODCHODZI DO KLIENTA”

„Polecamy studio RYCHTOWNIA!!! Pełen profesjonalizm. Pani Anetka zawsze służy pomocą, indywidualnie podchodzi do klienta poświęcając mu mnóstwo czasu, dba o każdy szczegół projektu i prezentuje kilka wersji, tak aby klient mógł wybrać „ten najbardziej zachwycający”. Jesteśmy bardzo zadowoleni i korzystamy codziennie z wnętrza zaprojektowanego przez Studio Architektury Wnętrz „rychtownia”

Małgorzata O.

| Łazy | Malec | Osiek | – Aranżacja Łazienki

Pełen profesjonalizm !!!” – Sławomir J.

„ZDECYDOWANIE POLECAMY!”

„Pani Aneta to architekt, który potrafi słuchać i dopasować wnętrze do potrzeb klienta. Dzięki niesamowitemu wyczuciu stylu i dbaniu o każdy detal stworzyła projekt, który spełnił nasze oczekiwania w 100%. Ponad to Pani Aneta bardzo cierpliwie doradzała na każdym etapie i służyła swoją pomocą. Zdecydowanie polecamy!”

Marcin K.

|  Kęty |  Katowice |  Oświęcim |  Tychy |

„Profesjonalne podejście do klienta. Pani Aneta stanęła na wysokości zadania. Jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni z projektu naszego mieszkania. Warto skorzystać z usług projektowych tego biura.” Paweł K.